На курси англійської мови в понеділок прийшло 15 учнів, у вівторок 10, у середу - 12, у четвер 11,

у п'ятницю - 7, у суботу - 14, а в неділю - 8. Знайди середню кількість відвідувачів курсів за тиждень. 3. Учень на початку чверті отримав з математики оцінки: 8; 9; 10; 8; 9 i 10. Чому дорівнює середнє арифметичне цих оцінок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Семенова Юля.

Ответ:

Щоб знайти середню кількість відвідувачів курсів за тиждень, потрібно знайти суму відвідувачів за всі дні тижня і розділити цю суму на кількість днів, за які проводились курси.

Сума відвідувачів: 15 + 10 + 12 + 11 + 7 + 14 + 8 = 77

Кількість днів: 7

Середня кількість відвідувачів на тиждень: 77 / 7 = 11

Отже, середня кількість відвідувачів курсів за тиждень становить 11.

Щоб знайти середнє арифметичне оцінок, потрібно знайти суму всіх оцінок і розділити цю суму на їх кількість.

Сума оцінок: 8 + 9 + 10 + 8 + 9 + 10 = 54

Кількість оцінок: 6

Середнє арифметичне оцінок: 54 / 6 = 9

Отже, середнє арифметичне оцінок становить 9.