Визначте та вкажіть масу 2 моль цинк нітриду Zn3N2​


Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Стас.

Ответ:

Молярна маса цинк нітриду складається з мас цинку і азоту, які можна знайти в періодичній системі:

Zn - молярна маса 65.38 г/моль

N - молярна маса 14.01 г/моль

Отже, молярна маса цинк нітриду:

M(Zn3N2) = 3M(Zn) + 2M(N) = 3(65.38 г/моль) + 2(14.01 г/моль) = 201.67 г/моль

Тоді маса 2 моль цинк нітриду:

m = nM = 2 моль * 201.67 г/моль = 403.34 г

Отже, маса 2 моль цинк нітриду складає 403.34 г.