Риба при в'яленні втрачає 0,48 своєї початкової маси. Скільки потрібно свіжої риби, щоб отримати

115,7 т в'яленої?

Ответы на вопрос

Отвечает Лобачёв Михаил.

Ответ:

222.5 т свіжої риби.

Пошаговое объяснение:

Нехай х - це початкова маса свіжої риби в тоннах.

При в'яленні риба втрачає 0,48 своєї початкової маси, що означає, що на 1 т в'яленої риби потрібно 1 / (1 - 0,48) т свіжої риби.

Отже, на 115,7 т в'яленої риби нам знадобиться:

115.7 * 1 / (1 - 0.48) = 115.7 * 1 / 0.52 = 222.5 т свіжої риби.

Отже, потрібно 222.5 т свіжої риби.

Отвечает Никифорова Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

48% = 48 : 100 = 0,48

Потребуется свежей рыбы = х т

х - 0,48х = 115,7

0,52х = 115,7

х = 115,7 : 0,52

х = 222,5


Потребуется свежей рыбы = (х) = 225,5 т