Срочно,пожалуйста решите до завтра!!!12÷(-⅘)=-1,2÷(-3 ⅔)​


Ответы на вопрос

Отвечает Науменко Влад.

Ответ:

Спочатку обчислимо ліву частину виразу:

12 ÷ (-⅘) = -15

Тепер розглянемо праву частину виразу:

-1,2 ÷ (-3 ⅔) = -1,2 ÷ (-11/3)

Переведемо знаменник в дріб на спільний знаменник з чисельником та змінимо знак дробу на протилежний:

-1,2 ÷ (-11/3) = 1,2 ÷ (11/3) = 1,2 * 3/11 = 0,3272727...

Отже, отримуємо:

12 ÷ (-⅘) = -15

-1,2 ÷ (-3 ⅔) = 0,3272727...

Таким чином, ліва та права частини виразу не рівні між собою.