Закінчити рівняння реакцій визначити суму коефіцієнтів 1)CaCI2+Na2Po4=Ca3(PO4)2+NaCI

2)AI(OH)3+HCI=AICI3+H2OСрочно 10 БАЛОВ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Зобкова Катя.

Ответ:1) CaCl2 + Na2HPO4 = Ca3(PO4)2 + 2NaCl

Коефіцієнти: 1 CaCl2 + 1 Na2HPO4 = 1 Ca3(PO4)2 + 2 NaCl

Сума коефіцієнтів: 1 + 1 + 1 + 2 = 5

2) Al(OH)3 + 3HCl = AlCl3 + 3H2O

Коефіцієнти: 1 Al(OH)3 + 3 HCl = 1 AlCl3 + 3 H2O

Сума коефіцієнтів: 1 + 3 + 1 + 3 = 8

Объяснение: