1/800 metre mesafeni Alí 20 dk. Feride ise 25 dk. koşuyor Bu yolda onlar aynı hızla karşı karşıya

geliese, 10dk, sonra aralarındaki kaç metr kalır? a) 50m mesafe kalız? a)60m b)70m c) 50 d) 80 m.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сединин Игорь.

Пошаговое объяснение:

800/20=40

800/25=32

40+32=72

72*10=720

800-720=80

Ответ: Д