З Умані до Києва виїхав червоний автомобіль,який рухався зі швидкістю 120 км/гол. Йому на зустріч

одночасно виїхав сірий автомобіль,зі швидкістю 130 км/год. До пункту призначення вони прибули одночасно,але сірий проїхав на 20 км більше. Яку відстань подолали автомобілі?

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Полина.

Ответ:

20 км

точно правильно 100%

Отвечает Герасимович Елизавета.

Відповідь:Червоний автомобіль-1560км,а сірий-1580км

Покрокове пояснення:

Нехай відстань між Уманню та Києвом дорівнює х км. Тоді червоний автомобіль проїхав х км, а сірий автомобіль проїхав х + 20 км.

Час, необхідний, щоб подолати відстань х червоному автомобілю, дорівнює t1 = х / 120 годин, а час, необхідний, щоб подолати відстань х + 20 км сірому автомобілю, дорівнює t2 = (х + 20) / 130 годин.

Оскільки автомобілі дісталися до місць призначення одночасно, t1 = t2. Складаємо рівняння:

х / 120 = (х + 20) / 130

Розв'язавши це рівняння, отримаємо х = 1560 км. Отже, червоний автомобіль проїхав 1560 км, а сірий автомобіль проїхав 1580 км.