Обчисліть значення виразу a² - 4b3, якщо а =-4, b=3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Фролик Сеня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a²-4b³

a=-4

b=3

(-4)²-4*3³=16-4*27=16-108=-92

Отвечает Овчинникова Диана.

Ответ: -92

Пошаговое объяснение:Підставляємо a = -4 та b = 3 у вираз a² - 4b³:

a² - 4b³ = (-4)² - 4(3)³

a² - 4b³ = 16 - 4(27)

a² - 4b³ = 16 - 108

a² - 4b³ = -92

Отже, значення виразу a² - 4b³ при a = -4 та b = 3 дорівнює -92.