До 900 г розчину калій ортофосфату K3PO4 з масовою часткою солі 28 % додали 40 г води. Яка масова

частка калій ортофосфату K3PO4 в утвореному розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Свищук Мирон.

Відповідь: 26.8%

Пояснення:

m(солі) = 900*28/100 = ​252 г

m2(розчину) = 900 + 40 = 940 г

W2 = 252/940*100 = 26.8%