Вибрати правильне застосування розподільної властивості множення до виразу: -6(5а-12к)СРОЧНО!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Максутова Фериде.

Ответ:

-6(5a-12k)=-6×5a-(-6)×12k=-30a+72k