⚠️СРОЧНО⚠️ Складіть пропорцію , середній член якої 14​


Ответы на вопрос

Отвечает Сигайлова Елена.

Пошаговое объяснение:

9/24 = 3/8

Проверка:

9 * 8 = 24 * 3

72 = 72

Пропорция верна