З 29 студентів групи 20 відвідують секцію футболу, 11 настільного тенісу, а 6 не відвідують жодної

секції. Скільки студентів відвідують обидві секції ?

Ответы на вопрос

Отвечает Вьюгова Валерия.

Ответ:

8 студентів

Пошаговое объяснение:

1.Спочатку віднімемо 29-6=23 кількість студентів які відвідують секції.

2. З 23-20=3 це студенти які не займаються футболом.

3. 11-3=8студентів які відвідують обидві секції.