У геометричній прогресії b5=8, b14=11.5. Oбчисліть добуток b7*b12


Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Сонечка.

Ответ:

92

Пошаговое объяснение:

b_5=8,\; \; b_{14}=11,5,\; \; b_7*b_{12}=?\\\\b_{14}=b_{12}*q^2\; \;= > b_{12}=\frac{b_{14}}{q^2}\\\\b_7=b_5*q^2\\\\b_7*b_{12}=b_5*q^2*\frac{b_{14}}{q^2}=b_5*b_{14}=8*11,5=92