Знайдіть площу бічної поверхні циліндра, висота якого дорівнює 10 см, а радіус основи — 2 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Яремов Коля.

→Знайдемо довжину основи:

1) L(осн) = 2πR = 2*π*2 = 4π(см)

→Знайдемо площу бічної поверхні:

2) S(бiч) = Lh = 4π*10 = 40π(см²)

40π ≈ 125.6 (см²)

Відповідь: 40π см² або 125.6 см².