Периметр квадрата дорівнює 64 см Бічна сторона рівнобідреного трикутника в 2 раза меншеа за сторону

квадрата а основна на 5см довша за бічну сторону знайдіть периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Распопов Егор.

Ответ:

P трикутника = 29см

Пошаговое объяснение:

У квадрата всі стороні рівні, отже

64:4= 16 см - сторона квадрата

У рівнобедренного трикутника 2 бічні сторони рівні,

Припустимо перша бічна сторона трикутника АС =  другій бічній стороні трикутника ВС (у трикутнику АВС)

отже АС = ВС = 16 : 2 (бо у двічі менша) = 8

АС + ВС + АВ (основа) = ?

АВ на 5 см довша за АС, отже

АВ = 8 + 5 = 13

Р трикутника = 8 + 8 + 13 = 29

буду рада, якщо допомогла :3