Знайдать найбильший спільній дільник 12 і 16


Ответы на вопрос

Отвечает Остриков Илья.

Відповідь:

Розкладаємо на прості множники

12=2*2*3

16=2*2*2*2

Виписуємо однакові множники

2;2

НСД=2*2=4

Покрокове пояснення: