Сторона трикутника дорівнюють 23см ,26 см ,23см .Знайти периметр трикутника встановити його вид за

сторонами.

Ответы на вопрос

Отвечает Омельченко Алексей.

Ответ:

1)23+26+23=72см периметр.

Этот треугольник остроконечный.

Пошаговое объяснение:

1)23+26+23=72см периметр.

этот треугольник остроконечный.

Отвечает Петрова Анна.

якщо дві сторони трикутнука мають сторони однакової довжини, то такий трикутник є рівнобічним.

Р = 23 + 23 + 26 = 72 см