Площа Нижньодністровського національного природного парку (Одещина) дорівнює 213 км², а площа парку

Дністровський каньйон (Тернопільщина) становить цієї 36/71 площі. Знайдіть площу парку Дністровський каньйону Допоможіть будь ласкаааа (не пишіть дурниці буду кидати скаргу)​

Ответы на вопрос

Отвечает Жумагазиев Азат.

Ответ: 108км²

Пошаговое объяснение: 1. 213км² = 71/71. 2. 213км² ÷ 71 = 3км² - 1/71. 3. 3км² × 36 = 108км²