У перший день автомобіль проїхав 490 км, у другий – у 7 разів менше, ніж у перший, а у третій - у

2 рази менше, ніж у перший. Яку відстань пройшов автомобіль за три дні,

Ответы на вопрос

Отвечает Пастушенок Татьяна.

Ответ:

1)490/7=70 (км)-2 день

2)490/2=245 (км)-3 день

3)490+70+245=805(км)-за три дня