533. Човен, власна швидкість якого 26 км/год, проплив рiч- кою шлях між двома пристанями і

повернувся назад. Скільки часу витратив човен, якщо відстань між приста- нями становить 168 км, а швидкість течії 2 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Татьяна.
1)26+2=28(км/год)-шв. за течією
2)168/28=6(год)-плив човен за течією до 2 пристані
3)26-2=24(км/год)-шв. проти течії
4)168/24=7(год)-плив човен проти течії до 1 пристані
5)6+7=13(год)-витратив човен
Отметь как «лучший ответ»