Яку остачу отримаємо при діленні 25 на 7 ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Волошина Диана.

Ответ:

Остаток 4

Пошаговое объяснение:

25 : 7 = 3 (ост 4)

7 * 3 + 4 = 21 + 4 = 25