1сторона прямо кутника більше на 2см за іншу.знайдіть площу прямокутника якщо його периметр 44см


Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Ольга.

Відповідь:

Его имя Роберт Полсон

Покрокове пояснення:

позначемо 1 сторону як x+2 а другу за x

так як у прямокутника чотири сторони можемо скласти дві сторони, а периметр розділити на два:

x+x+2=22

2x=22-2

2x=20

x=10

Якщо х=10 друга сторона дорівнює 10см, а перша на 2 см більше, тобто 10+2=12

P=12*2+10*2=44 см