Довжина прямокутного паралелепіпеда 24см, ширина у 6 разів менша від довжини,а висота на 14 см

більша за ширину. Обчісліть об‘єм прямокутного паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Франк Руслан.

Відповідь: об‘єм прямокутного паралелепіпеда 1728 см³

Покрокове пояснення:

1) 24:6=4 (см) - ширина паралелепіпеда;

2) 4+14=18 (см) - висота паралелепіпеда;

3) 24*4*18=1728 (см³)