Склади пропорцію з чисел 8/45;16/25;2/9;4/5 і зроби всі можливі перестановки


Ответы на вопрос

Отвечает Горих Аня.

Пошаговое объяснение:

16/25 = 4/5

или

4/5 = 16/25