Периметр прямокутника дорівнює 210 м, а його довжина на 45м більша за ширину. Знайдіть площу

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухамедьянова Даша.

Ответ:

P=(a+b)×2

P=210см

ширина-x

длина-x+45см

(x+x+45)×2=210

x+x+45=105

2x=70

x=35см

35+45=80см

35×80=2800см

2800см это периметр