площа прямокутника дорівнює площі квадрата зі стороною 6 см. Одна з сторін прямокутника дорівнює 9

см. Чому дорівнює друга сторона прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Касіян Андріана.

Ответ:

площа квадрата обчислюється за формулою:

S=a², тобто площа квадрата=6²=36 см². Площа прямокутника така сама і обчислюється за формулою:

S=ab, одна сторона=9 см, позначимо невідому сторону як х, виходить рівняння:

9×х=36

х=36/9=4 см

Відповідь:4 см