• Із села Затишне зі швидкістю 9,4 км/год виїхав козак Чорновусенко. Коли він від’їхав від

Затишного на 1,26 км, слідом виїхав козак Блискавичний зі швидкістю 11,2 км/год. За який час Блискавичний наздожене Чорновусенка

Ответы на вопрос

Отвечает Грибик Ксенія.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 11,2 - 9,4= 1,8 км/год - швидкість віддвлення

2) 1,26 : 1,8 = 0,7 год

0,7 год = 0,7 * 60=42 хвилини