Порівняйте відсоткове відношення пар чисел: 15 і 10 та 9 і 6 Даю 40 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Зонов Виталий.

Ответ:

50 до 50 тобто 50=50

Пошаговое объяснение:

15-10=5; 5/10×100%=50;

9-6=3; 3/6×100%=50

Отвечает Бергер Трофим.

Ответ:

Відсоткове відношення 15 і 10 дорівнює

15:10 - 100% = 150%, а відсоткове

відношення 916 9:6 100% = 150%.

Відношення рівні