Знайдіть значення виразу(2цілих 1/4 +3цілих 2/3) :(8 цілих 1/2-1ціла 2/5)


Ответы на вопрос

Отвечает Закатов Макс.
Привіт. Можливо допоможе! Гарного дня!

Отвечает Головащенко Арина.

Ответ: 5/6

Пошаговое объяснение:

(2цілих 1/4 +3цілих 2/3) :(8цілих 1/2-1ціла 2/5) = (2цілих 3/12 + 3цілих8/12) : (8цілих5/10 - 1цілих 4/10) = 5цілих 11/12 : 7цілих 1/10 = 71/12 : 71/10 = 71/12 * 10/71 = 5/6