ПЖ Срочна 3. Обчисліть площу круга, довжина кола якого дорівнює 9,3 м (п=3,1). ​


Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Ваня.

Ответ:

Довжина кола = 2пR = 2*3,1*R = 9,3

2R = 3

R = 1,5

S = пR^2

S = 3,1*1,5^2 = 3,1*2,25 = 6,925м

Пошаговое объяснение: