Поле прямокутної форми має площу 450 м2, а його ширина Обчислити периметр поля. - 30 м.

допоможіть пж даю 70 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранчук Марина.

Відповідь:

Якщо його ширина 30 тоді ми 450:30=15 це довжина потім

P=(30+15)×2=90 це периметр

Покрокове пояснення:

Отвечает Компан Мария.

Ответ:

Щоб обчислити довжину поля, необхідно використати формулу: площа = довжина * ширина.

450 м2 = 30 м * довжина

Довжина = 450 м2 / 30 м = 15 м.

Щоб обчислити периметр поля, необхідно додати довжину і ширину:

Периметр = 2 * (довжина + ширина) = 2 * (15 м + 30 м) = 90 м.