Розв'яжіть рiвняння (х-5):0,6=2,5:1,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Куцулима Богдан.

Ответ:х=6

Пошаговое объяснение:

(х-5):0,6=2,5:1,5​

перехресно помножити

x-5= 2/3 *1,5

перетворюємо

x-5= 2/3 * 3/2

спрощуємо

x-5=1

невідомі – вліво, відомі – вправо

х= 1+5

х=6