Знайти площу прямокутника, якщо його ширина 4 км 300 м, а довжина у 5 разів більше. Помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Дима.

4300 м × 2 = 8600 м (8 км, 600 м)

8600 × 5 = 43 000 м

8600 + 43 000 = 51900

Отвечает Тиыштыков Нұрлан.

Відповідь: ширина: 4 км 300м

довжина: 4 км 300 м * 5= 20 км 1500 м= 21 км 500 м

S = 4 км 300 м + 21 км 500 м = 25 км 800 м

Покрокове пояснення: