Визнач на око периметр та площу своєї кімнати. Зроби необхідні вимірювання та перевiр, наскільки

точно ти виконав/виконала обчислення. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Gnoevay Avelina.

Ответ:

P= 7*11=77 м2

Пошаговое объяснение:

Довжина: 7м

Ширина 11м

P=(а*b)

P=7*11=77 м2

Отвечает Самойлов Милан.

Пошаговое объяснение:

Ширина комнаты = 4 м

Длина комнаты = 6,5 м

Р = 2 * (4 + 6,5) = 2 * 10,5 = 21 м

S = 4 * 6,5 = 26 м²