Знайди НСК (81; 99) та дізнаєшся відстань (у км) від Полтави до Львова​


Ответы на вопрос

Отвечает Берш Вова.

Ответ:

891 км

Пошаговое объяснение:

81=3×3×3×3

99=3×3×11

3×3×3×3×11=819(км)