Знайдіть площу круга: а) радіуса 8 см 14 дм 3,5 м; б) діаметр 1,6 м 5 дм


Ответы на вопрос

Отвечает Деева Руся.

Ответ:

а) Площа круга радіусом 8 см 14 дм 3,5 м обчислюється як π * r^2, де π = 3.14, r = (8 см 14 дм 3,5 м) = 8.140350 м. Тому, площа круга = π * (8.140350 м)^2 = (3.14) * (66.36123025 м^2) = 208.22 м^2.

б) Площа круга діаметром 1,6 м 5 дм обчислюється як π * (d/2)^2, де π = 3.14, d = (1,6 м 5 дм) = 1.650 м. Тому, площа круга = π * (1.650 м/2)^2 = (3.14) * (0.825 м)^2 = (3.14) * 0.685625 м^2 = 2.13 м^2.

Пошаговое объяснение: