для оздоблення сувенірів дениско завязуе за хвилину 2 бантики а Марійка -4 бантики. скільки

бантиків зв'яжуть дениско й Марійка за 5 хв роботи,якщо працюватимуть разом із тією ж продуктивністю

Ответы на вопрос

Отвечает Тюлегенов Алан.
1) 2+4=6 (б) за хвилину разом
2) 2•6= 12 (б) за 5 хвилин разом