Із трьох квадратів утворили прямокутник, Накресли це прямокутник та знайди його периметр, якщо

сторона квадрата 3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Огородников Коля.

Прямокутник 3 на 9

P = 3*2 + 9*2 = 6+18 = 24см