Допоможіть будь ласка!! до суми чисел -25 і 47 додати число -95.


Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Відповідь: -73

Покрокове пояснення: (-25+47)+(-95)=(47-25)-95=-73