Розв'яжіть приклад 0+0,6 і рівняння х-0,6=-3.Пж поможіть! Даю 30 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Мордвинкин Михаил.

Відповідь:

1. 0+0,6=0,6. Видалення нуля у цьому прикладі не має значення.

2. x-0,6=-3\\x=-3+0,6\\x=-2,4

Сподіваюсь, я допомогла)))