Дві однакові заряджені кульки, розташовані на відстані 3 см одна від одної. Заряди кульок

відповідно дорівнюють q6 мкКл та q-2, мкКл. Обчисліть, якими будуть заряди після дотику та якою буде сила електростатичної взаємодії кульок після того, як їх приведуть у дотик а потім розведуть на таку саму відстань. дам 50​

Ответы на вопрос

Отвечает Якимова Мария.

Ответ:

40 H

Объяснение:

r=3 см=0,03 м

q₁=6 мкКл

q₂=-2, мкКл

q₁' ? q₂' ? F ?

q₁'=q₂'=(q₁+q₂)/2=(6-2)/2=2 мкКл

F=kq₁'q₂'/r²=9*10⁹*2²*10⁻¹²/0,03²=40 H