Відстань між містами А і В дорівнює 314км, що складає 2/7 відстані між містами А і С. Яка відстань

між містами А і С?

Ответы на вопрос

Отвечает Акылбеков Меирлан.

1) 314:2=157 (км) - 1/7 відстані між містами А і С;

2) 157*7=1099 (км)

Відповідь: відстань між містами А і С 1099 км.