3найдіть відстань між точками С і Р, якщо С(-4), Р(9,4).


Ответы на вопрос

Отвечает Баляев Саша.

Ответ:

13,4

Пошаговое объяснение:

Відстань від точки С(-4) та точки Р(9,4) дорівнює їх різниці.

Щоб від одного числа відняти друге, треба до зменшуваного додати число, протилежне від'ємнику.

Щоб від числа 9,4 відняти число -4, треба додати до числа 9,4 протилежне число до числа -4, тобто 4.

9,4 - (-4) = 9,4 + 4 = 13,4 - відстань від точки С до точки Р;

Відповідь: 13,4.