Виразіть у кілометрах та обчисліть зручним способом. Відповідь округліть до десятих 15, 672 км +

2215 м + 228 м​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролкина Дарина.

Ответ:

18 км

Пошаговое объяснение:

1км=1000м. 2215м=2,215(км). 228м=0,228(км). (Як я розумію це 15,672 км а не 15672 км.) Тоді 15,672+2,215+0,228=18,115(км)