Дано трикутник із вершинами в точках A(2;1; 3), B(1; 0; 7), C(-2; 1; 5). Знайдіть довжину медіани,

проведеної із верши ни в до сторони АС.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздецкий Никита.

Ответ:

√11

Пошаговое объяснение:

Медіана, проведена з вершини B до сторони АС, також ділить сторону АС навпіл. Тож, ми можемо знайти середину сторони АС і обчислити відстань від неї до точки B.

Спочатку знайдемо координати середини сторони АС:

M((2-2)/2:(1+1)/2:(3+5)/2) = (0:1:4)

Тепер обчислимо відстань між точками B і M:

d = √((1-0)²+(0-1)²+(7-4)²) = √(1+1+9) = √11

Отже, довжина медіани, проведеної з вершини B до сторони АС, дорівнює √11.