Знайдіть значення суми 1) -3+7= 2)2,3+(-5,1)= СОРЧО ОИДАМ ВСЕ БАЛЫ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кияшов Артем.

Відповідь:

1. 4

2. 2,8

Покрокове пояснення:

1) -3+7=4

2) 2,3+-5,1=-2,8

1. Логічно було б 10, проте там стоїть -3. Якщо це число довести до нуля, то треба +3. Від 7 відняти 3 буде 4. Отже, ставимо приклад в такі рамки: 0+4=4. Приклад вирішено.

2. Це я не знаю, як детально пояснити, але якщо після знаку + стоїть число з мінусом, то це рахуємо, як відняти.

2,3-5,1=-2,80.

Якщо соті перевести в десяті, то буде 2,8.

Приклад вирішено.