Розв'яжіть рівняння ( решить уравнение ) 2sin 3x + sqrt(2) = 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Банникова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2sin 3x + sqrt(2) = 0

2sin 3x = -sqrt(2)

sin 3x = -sqrt(2)/2

sin 3x = -sqrt(2)/2

sin(225°) = -sqrt(2)/2

3x = 75° + 360°n або 3x = 285° + 360°n, де n є цілим числом.

Отже, x може мати наступні значення:

x = 25° + 120°n або x = 95° + 120°n, де n є цілим числом.