Обчисліть -20,219+(-5,781)


Ответы на вопрос

Отвечает Плаксина Виктория.

Ответ:

Щоб обчислити суму двох від'ємних чисел, потрібно від'ємний знак першого числа змінити на додатній і додати його до другого числа.

Отже, щоб знайти суму -20,219 та -5,781, ми можемо спочатку змінити знак -20,219 на додатній і додати його до -5,781:

-20,219 + (-5,781) = -20,219 - 5,781 = -26,000

Отже, сума -20,219 та -5,781 дорівнює -26,000.