1334. Костюм для cинa коштує 855 грн, а для батька - в 1,8 рази дорожче. На скільки гривень костюм

для батька дорож- чий, нiж костюм для сина? пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаяхметов Рамис.

Умова:

Костюм для сина - 855 грн
Костюм батька - у 1,8 р >, на ? >, ніж костюм сина

Розв'язання
1) 855 * 1,8 = 1539 (грн) костюм батька
2) 1539 - 855 = 684 (грн) більше коштує костюм батька, ніж сина
Відповідь: на 684 грн костюм батька коштує дорожче, ніж сина

Если не сложно, сделай ответ лучшим

Отвечает Дутчак Марічка.

Ответ:

На 684 грн

Пошаговое объяснение:

1) 855 * 1,8 = 1539 (грн) - стоит костюм отца

2) 1539 - 855 = 684 (грн) - дороже стоит костюм отца