До якого числа потрібно додати -21 шоб отримати -13,8


Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Ответ: 7,2

Пошаговое объяснение:

х - 21 = -13,8

х = -13,8 + 21

х = 7,2

Отвечает Белавина Маша.

Відповідь:

-21+х=-13,8

х=-13,8+(-21)

х=7,2

-21+7,2=-13,8

-13,8=13,8

Буду вдячна за лайк та найкращу відповідь)